legend
search
  • legend
  • legend
  • legend
  • legend

Včelařská kombinéza, velikost: 48–68

68,07 €
Vč. DPH
Komplexní barevná včelařská kombinéza s kloboukem velikost: 48–68, chránící celou vaši postavu. Vyrobena je z kvalitních materiálů, které brání včelím bodnutím. Má praktické rukávy ...
Počet
Produkt je dostupný v jiných variantách

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Včelařská kombinéza s kloboukem velikost: 48–68


Komplexní barevná včelařská kombinéza s kloboukem

velikost: 48–68, chránící celou vaši postavu. Včelařská kombinéza je vyrobena z kvalitních materiálů, které brání včelím bodnutím. Praktické rukávy, které se dají vhodně založit do rukavic, aby vás včely neohrožovali v rukávech. Kombinéza skvěle padne téměř každému a její bílo, žluté provedení vypadá opravdu elegantně. Bílá barva je zvolena především proto, že se v přírodě moc nevyskytuje a včely na ní neutočí a pokud na kombinézu sednou tak jsou velice dobře vidět.

Jedná se o kvalitní kombinézu od českého výrobce, jenž nám šije na zakázku výrobce ochranných oděvů s mnohaletou tradicí. POZOR na levné imitace, jenž se objevují na různých eshopech. Problém může nastat u zvoleného materiálu, kvality zipů, spojů a dalších detailů.

Včelařská kombinéza má dlouhé nohavice, jenž se dají prakticky zasunout do vysoké obuvi, aby jste zamezili spadlým včelám vylézat po vašich nohou. S naší komplexní včelařskou kombinézou s kloboukem se nemusíte bát ani těch nejbodavějších včel.

Včelařská kombinéza je ušita z bavlněné tuhé tkaniny, okraje rukávů a nohavic jsou staženy gumičkou. Klobouk je s včelařskou kombinézou spojen zipem, je tedy možné ho odepnout.

Velikosti kombinézy jsou 48 až 68.

Výrobek bohužel nezaručuje 100% ochranu a výjimečně může dojít k náhodné propíchnutí včelím žihadlem.

Včelařská kombinéza výběr velikosti od 48 až 68

velikost-kombineza-3.jpg


velikost-kombineza-1.jpg

JaHan
2103
0 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.